fbpx
12 lutego 2021

Zielone opaski w RCKiK w Raciborzu

Ozdrowieńcy, którzy oddają osocze dla chorych na COVID-19 w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu, otrzymują zieloną opaskę stop2covid. To forma specjalnego podziękowania za to, że w zmienionej przez pandemię rzeczywistości potrafią dostrzec potrzeby innych i pomagają ratować życie.
Czytaj więcej
23 grudnia 2020

6 tysięcy maseczek dla Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”

nicjatorzy projektu stop2covid przekazali 6 tysięcy maseczek ochronnych Instytutowi „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” (IPCZD). Przekazane maseczki to przedświąteczny gest wsparcia od organizatorów akcji, którzy zachęcają kolejne firmy, by włączyły się w tę inicjatywę.
Czytaj więcej
10 grudnia 2020

stop2covid wspiera Centrum Zdrowia Dziecka

Uczestnicy projektu stop2covid będą wspierać Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” (IPCZD). W zamian za zakup opasek stop2covid inicjatorzy projektu będą przekazywać maseczki jednemu z największych szpitali pediatrycznych w Polsce, w którym leczone są najciężej chore dzieci z całego kraju.
Czytaj więcej
2 grudnia 2020

Spot reklamowy w radio 90

Pan Michał Narożyński – Prezes Sieci Lewiatan-Żory o projekcie stop2covid i naszej współpracy.
Czytaj więcej
2 grudnia 2020

Konkurs pokoloruj rysunek

Wspólnie z siecią sprzedaży Lewiatan przygotowaliśmy konkurs dla klientów sklepów Lewiatan Żory. Wystarczy pomalować rysunek dostępny do odebrania w sklepie i wysłać za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej.
Czytaj więcej
2 grudnia 2020

Lewiatan Żory angażuje w projekt stop2covid swoich klientów

Od jutra rusza sprzedaż opasek w sieci Lewiatan Żory. Maski zostaną przekazane dla Centrum Zdrowia Dziecka, szpitali w Raciborzu i Gliwicach.
Czytaj więcej
12 listopada 2020

Stop2covid – trzymaj dystans bez zbędnych słów

Jak zadbać o bezpieczeństwo i komfort pracowników? Jak skutecznie przypominać im o potrzebie trzymania dystansu w pracy i zachęcać do wzajemnego szanowania swoich preferencji w tym zakresie? Business Insider o naszym projekcie. Zachęcamy do lektury.
Czytaj więcej
28 października 2020

Czwórka polskie radio o stop2covid

Jaki wpływ na nasze zdrowie psychiczne i fizyczne ma pandemia? Audycja radiowa o stop2covid.
Czytaj więcej
27 października 2020

Podsumowanie konferencji prasowej stop2covid

Podsumowanie konferencji prasowej dotyczącej projektu stop2covid. Konferencja odbyła się 26 października w centrum prasowym Polskiej Agencji Prasowej.
Czytaj więcej
27 października 2020

Onet.pl o stop2covid

Opaska na nadgarstku jako sygnał o preferowanym dystansie społecznym w czasach pandemii
Czytaj więcej
© stop2covid.org 2021